LIFESTYLE, 27 Prill 2023, 16:08

Shifra marramendëse, "BBV" publikon çmimet e natës finale

Shifra marramendëse, "BBV" publikon çmimet e natës

Fundi i edicionit të "Big Brother VIP Albania", që do të mbahet më 6 maj do të ketë bileta çmendurisht të shtrenjta.

Produksioni i Big Brother ka vendosur që të shesë biletat për finalen e madhe me shifra marramendëse që fillojnë nga 500 euro.

Në faqen zyrtare të Top Channel thuhet se të gjithë ata që duan të bëhen pjesë nga afër e finales, do të duhet të paguajnë bileta që nisin nga 500 euro.

Fillimisht u tha se finalja do të mbahej në ambientet e "Air Albania", por deri tani një gjë e tillë nuk është konfirmuar nga ana e produksionit. Bileta për të marrë pjesë në finale nuk është e aksesueshme online, dhe kërkesa do të duhet të bëhet vetëm përmes emailit zyrtar.

Çmimet e biletave do të variojnë nga 500 euro deri në 1000 euro. Sipas organizatorëve të programit, për arsye sigurie dhe për shkak të kërkesës së lartë, kanë njoftuar se biletat janë të limituara. Ndërsa mësohet se 1000 euro do të jetë bileta VIP, me të cilën fansi do të ketë akses edhe në ‘after-party’, ku do të mund të takojë nga afër finalistët dhe të realizojë fotografi me ta.

Shifra marramendëse, "BBV" publikon çmimet e natës