Lajme të fundit

Sondazh!

Poll

Denonco!

Ke një lajm që do ta ndash me redaksinë e TPZ? Na shkruaj në Messenger ose kliko këtu për mënyra të tjera kontakti.

Messenger

WebTV

"Nuk bëhet kjo punë pa policinë!"/ Artan Hoxha për klandestinët që vijnë në Shqipëri: Skema...

"Nuk bëhet kjo punë pa policinë!"/ Artan Hoxha për klandestinët që vijnë në Shqipëri: Skema...

"Të godasim oligarkët dhe interesat më të pista"/Arlind Qori: Nuk kam hall të bëhem deputet

"Krimi dhe politika po marrin toka!"/ Artan Hoxha flet për mafien e pronave dhe SPAK-un

"Këtu vjedhin qindra mijëra njerëz, nuk jam fare dakord me ty..."/ Debat mes Sejaminit dhe Lapajt

"Bastet u legalizuan, por ende i ka në dorë krimi!"/ Hoxha: Grupet kriminale po përplasen për...

"Të mos flasësh për oligarkët, tallje me popullin!"/ Debat mes Qorit dhe Lapajt: Nuk jam gjobaxhi!

"Sulm serioz që ka patur qëllim të shkaktojë dëme!"/ Sejamini flet për sulmin e Iranit ndaj Izraelit

"Tokën e Vorës e privatizuan si tokë në Bërxullë"/Hoxha për arrestimin e Ymer Markut:Tokën e bleu..,

"Sfidë e hapur ndaj Shqipërisë!"/ Hoxha për kandidimin e Belerit si eurodeputet: Mitsotakis do...

A mund të bashkohen partitë e reja? A e rrëzojnë dot elitën e korruptuar? - Të Paekspozuarit

Drejtësia godet mafian e pronave, Beleri kandidat për eurodeputet dhe ngjarjet e kronikës- TPZ

Taksat në stratosferë! Xama dhe Sejamini tregojnë si u rritën taksat në mandatin e Veliajt

"Në Bashki u zbulua një grup kriminal!"/Sejamini: Kemi gjoja media dhe OJQ, por nuk bëjnë asgjë!

"Kush është financuesi...?"/Hoxha për serën me kanabis dhe arrestimin e vëllait të deputetit

"Mediat fshehën skandalin"/Bushati: Qytetarët ende të painformuar për grupin e hajdutëve në Bashki

"55 familje u shkatërruan"/Ola Xama: Kompania e Bashkisë nxorri banorët me forcë nga banesat për...

Ç'do të bëjë Rama me Veliajn pas skandalit në Bashki? Bushati dhe Sejamini kanë qëndrime të ndryshme

“Rrihnin gjoksin në fushatë”/ Belind Këlliçi zbulon se si e mori vesh aferën e drejtorëve të Veliajt

"Lidhje të forta në Qipro"/Ndërhyrja në TIMS, Hoxha: Me Muçën ishin edhe punonjës të...

"Nëna e Monikës shumë e kthjellët..."/ Hoxha dhe Daci tregojnë pse u thirr në SPAK nëna e Kryemadhit

Hoxha denoncon kompaninë e drejtorëve të Veliajt: Shikoni ç’kanë bërë me ish-Kinostudion!

"Vjedhja te Bashkia, rast studimor..."/Sejamini: Drejtorët e Veliajt përsosën vjedhjen, krijuan...

"SPAK është bërë për të qeshur"/Bushati: U vodhën miliona euro në Bashki, SPAK shkon te drejtorët...

Kush donte të 'grabiste' TIMS-in? Amerikanët ngritën alarmin! Ngjarjet e kronikës në TëPaekspozuarit

"Gjenialë në hajdutëri!"/Afera e drejtorëve, alibia e Veliajt dhe pozicioni i Ramës-Të Paekspozuarit

"Nuk i besojmë policisë për disa çështje!"/ Artan Hoxha shpjegon deklaratën e Dumanit

"Ndihmojnë korrupsionin, bëjnë letrat..."/Sejamini dhe Hoxha për kalbëzimin e administratës

"Altin Dumani bëri lapsus"/ Hoxha dhe Beci: Kur tha se gjykata vendos siç do SPAK, nuk e kishte...

"Bukëpjekësi mori miliona, si nuk e dinte Veliaj?!"/ Shkullaku: Alarmi në Bashki kishte rënë por...

"Të shkojë në SPAK, jo të na përrallisë!"/ Klodiana Lala: Erion Veliaj duhet të japë dorëheqjen!

"Përdorën skemën e mafias italiane, por të përmbysur!"/ Eugen Beci për aferën në Bashkinë e Tiranës

"Shpalli suksese të rëndomta, por ujërat e zeza derdhen akoma në Lanë!"/Sejamini për Veliajn

"Raporti i SPAK, më i detajuar dhe më real se i Prokurorisë"/Hoxha për shpërndarjen e krimit në vend

“Veliaj në dijeni të bandës 5D!”/Elvi Fundo: Janë pesë dosje që hetohen nga SPAK për Bashkinë

"SPAK po heton rolin e Veliajt!"/Lala: Janë gjetur biseda të Veliajt me drejtorët, po verifikohen...

"U ka plasur cipa fare"/ Armand Shkullaku: Nëse Veliaj merret i pandehur, Rama do të...

"Veliaj po i lutej Ramës, ka nevojë për mbështetjen e PS"/ Sejamini: Sapo t'i bëhet barrë, Rama e...

"S'ka dyshim që Veliaj është i përfshirë!"/ Agron Shehaj flet për korrupsionin në Bashkinë Tiranë

"Drejtësia duhet të bënte tërmet, por nuk kanë b*le!"/Shkullaku: Afera te Bashkia, rënie e shtetit!

"Drejtorët pushime të shtrenjta me Veliajn?"/Klodiana Lala: Një udhëtim në Finlandë, SPAK ta sqarojë

Ç'po ndodh me krimin në vend? Ç'thonë raportet e SPAK dhe Prokurorisë së Përgjithshme -TPZ

Afera e llahtarshme në Bashki, a e mbrojti Rama Veliajn apo ia dorëzoi SPAK-ut?! - Të Paekspozuarit

Shqetësimi i Altin Dumanit për fatin e prokurorëve të SPAK pas mbarimit të mandatit/ Si zgjidhet?

"Janë pazarxhinj politikë, asnjë dosje e çuar deri në fund!"/Bushati dhe Sejamini debat për SPAK-un

"Kazani sapo ka nisur të nxehet"/Hoxha zbërthen deklaratat e Dumanit për biznesmenët dhe Policinë

A është Veliaj barrë për Ramën, pas zbulimit të vjedhjeve në Bashki? Ç'thonë analistët

"32 persona nën hetim, SPAK po 'qep' letrat!"/Hoxha për korrupsionin në Bashkinë e Erion Veliajt

"U sulmua prokurori që heton drejtorët e Bashkisë!"/ Artan Hoxha për hetimet e vjedhjes 5D!

"Banojnë te Kodra e Diellit me Veliajn, i dhanë tender për kanalizimet..."/ Xama për drejtorët e 5D

"Punimet e hotelit i 'pagoi' me tender"/Këlliçi për "masakrën" e drejtorëve ndaj parave publike