Lajme të fundit

Sondazh!

Poll

Denonco!

Ke një lajm që do ta ndash me redaksinë e TPZ? Na shkruaj në Messenger ose kliko këtu për mënyra të tjera kontakti.

Messenger

WebTV

Aventurat e Fevziut!/ Takimi me murgjit në Kamboxhia dhe udhëtimet nëpër botë, Fevziu flet në TPZ

Aventurat e Fevziut!/ Takimi me murgjit në Kamboxhia dhe udhëtimet nëpër botë, Fevziu flet në TPZ

"Kullat e paligjshme duhen shembur!"/ Arlind Qori bën deklaratën e fortë në TPZ

"Populli i varfër, zbriti Rama me pardesy japoneze, Saliu me kostum sovjetik"/Biseda Rakipi-Fevziu

"Mazhoranca mjaft e konsumuar, ka krijuar stabilitet të frikshëm"/ Fevziu për qeverinë dhe zgjedhjet

"Rama dhe Berisha, të etur për para e pushtet, kanë defiçencë intelektuale!"/"Shpërthen" Arlind Qori

"Berisha edhe me vulë nuk e mund dot Ramën"/ Blendi Fevziu: Duhet të kishte hapur PD-në, por...

"Ju tregoj kush janë oligarkët e Shqipërisë!"/Arlind Qori flet për emra konkretë

"Mos kemi vajtur për lesh o Fevzi, sepse i gjithë populli e ka mendjen te Luzi?"/Rakipi pyet Fevziun

“Shqipërinë e ndajnë 4-5 njerëz! E di edhe ti, por nuk flet!"/Debati Rakipi-Fevziu për oligarkët

Nga shembja e kullave te planet për Tiranën, Arlind Qori trondit establishmentin!-Të Paekspozuarit

Kush i fiton zgjedhjet? Blendi Fevziu flet për opozitën, luftën PS-PD, oligarkët- Të Paekspozuarit

"Në dyshim partneriteti me SHBA-të!"/Abilekaj: Ardhja e DEA-s në Tiranë, tregon se problemi...

A ka lidhje lirimi i Safet Bajrit me zgjedhjet lokale? Ja çfarë thonë Klodiana Lala dhe Artan Hoxha

“Për Safetin u fol tre ditë në Parlamentin belg!”/Artan Hoxha për Safet Bajrin dhe lirimin nga burgu

"Vajti në Dubai të kërkonte garanci tek një kriminel!"/Klodiana Lala tregon prapaskenat e zgjedhjeve

A kanë lidhje ndryshimet e shefave të Policisë me zgjedhjet? Ja çfarë thotë Artan Hoxha

"Shqipëria po kthehet në Dubain e Evropës, parajsë e krimit!"/ Sejamini: Po vazhduam kështu...

"Ore kujt po i qahet për Ahmetajn ky?! E kishte krahun e djathtë..."/ Hoxha "shpërthen" ndaj Ramës

"Njerëz afër Ramës shfaqen në video me prokurorin Arjan Ndoji, të cilit i bënë atentat!"/Lala në TPZ

"Janë tronditur!"/Artan Hoxha: Ja pse DEA u dha goditjen më të fortë autoriteteve shqiptare!

"Ish zyrtari i lartë i dërgoi email DEA-s"/Klodiana Lala zbulon emailin e parë drejt DEA-s pas...

Bandat, zgjedhjet, DEA! Kriminelët dhe paratë e pista në fushatën elektorale- Të Paekspozuarit

"I'u duhet një copë PD për t'u bërë deputetë"/Sejamini zbulon çfarë duan Basha, Bardhi dhe Alibeaj

Analistët nuk mbajnë dot të qeshurën/Rakipi nxjerr videon e kandidatit të Alibeajt me mimoza në duar

"Dy PD-të kanë frikë nga zgjedhjet, triumfon Edi Rama!"/ Vangjeli për ndarjen e PD-së dhe zgjedhjet

"Dan Hutra bëri 'copash' gardianët, jo më..."/ Hoxha flet për kriminelin Dan Hutra

Kush e ka rradhën?! Artan Hoxha "paralajmëron" ngjarje të tjera pas atentatit në Don Bosko

"E nxjerrin PD-në parti të dhjetë!"/Lesi tallet me grupin Alibeaj: Nuk duan zgjedhje, s'kanë vota...

"Shteti favorizon qëllimisht krimin"/Sejamini: Në Shqipëri sundon krimi dhe këtë e ka lejuar shteti

"Pas atentatit, zyrtarët festonin!”/"Shpërthen" Abilekaj: Në Shqipëri, krimi është shteti!

"Një skuadër kriminelësh barbarë endet e lirë në Shqipëri!"/Artan Hoxha ngre alarmin

"Familjarët e Martinajt e përmendën Muratin si kundërshtar të Visit në polici!"/Hoxha zbulon detaje

Ç'lojë po luan Basha, po Rama? Dy PD-të dhe "lufta" për zgjedhjet vendore! - Të Paekspozuarit

Atentati në lokalin e kundërshtarit të Martinajt, Artan Hoxha zbulon detajet!- Të Paekspozuarit

"Jeni bërë më keq se Big Brother aty në PD!"/ Analistët debatojnë me Gazment Bardhin

Rakipi-Bardhit: Ju nuk ekzistoni fare, anëtarësinë e ka Berisha! Del vetëm ti dhe Alibeaj...

"Dy vetë rrëmbyen çelësat e PD-së dhe duan ta mbyllin partinë'/Rakipi nuk përmbahet ndaj Bardhit

“Nga zero në majë, e ke filluar me hov 31 vjeç!”/ Debati Sejamini-Bardhi bëhet personal: Edhe ty...

"Luli na paska gënjyer edhe për dorëheqjen, siç gënjen për orën!"/Debat i fortë Rakipi-Bardhi

Video epike/ Ylli Rakipi i nxjerr Bardhit kandidatin me mimoza: Ja ku e paskeni ju një kandidat...

"Nuk plotësojmë tekat e Celibashit ne! Nuk çojmë asnjë dokument"/ Bardhi i përgjigjet Komisionerit

"Mos na trego përralla këtu!"/ Sejamini "përplaset" me Bardhin: Ke procesverbal apo vetëm llafe?!

"Ore për tr*pa na merr ti ne?!"/ "Plas" në studio mes Gazment Bardhit dhe analistëve - TPZ

"Të hyjë me të ndenjura të forta në zgjedhje, merre Lulin çoje në KQZ"/Rakipi shpërthen ndaj Bardhit

Tre orë sherr i fortë mes Gazment Bardhit dhe analistëve për Bashën dhe PD-në -Të Paekspozuarit

Si do të hyjë Berisha pa vulën në zgjedhje?! Flamur Noka sqaron planin për zgjedhjet vendore

"Alibeaj ndihet princeshë e mazhorancës!"/ Gjokutaj "shpërthen" ndaj grupit të "vulës"

“Çfarë do t’ju thoni demokratëve?”/Abilekaj "zë ngushtë" Nokën: Bylykbashi na tha ndryshe...

"Po tallesh me njerëzit, të ka sjellë Basha me porosi!"/ Debat i fortë mes Sejaminit dhe Mërtirit

"Para se të shkoni në Surrel te Rama, mos duhet të shkoni te Luli?!" Noka: Nuk merremi me qenin...