LIFESTYLE, 26 Prill 2023, 22:40

"Kush bir k*rve ka të drejtë të të flasë ty?", tezja kritikon Megi Pojanin pse kërkoi falje për videon e kërcimit te varri i stërgjyshes

"Kush bir k*rve ka të drejtë të të flasë
Megi Pojani duke kërcyet te varri i stërgjyshes

Dy ditë më parë publiku u trondit nga një video ku dukej Megi Pojani duke u tallur mbi varrin e stërgjyshes së saj. Ishte Marsela (motra e Megit) ajo e cila e postoi videon në InstaStory, ku shfaqej Megi duke pastruar varrin, qeshur, kërcyer dhe duke u tallur para familjarit të tyre të ndjerë.

Pjesa më e madhe e publikut u prek dhe e “dënoi” veprimin e Megi Pojanit tek varrezat, por siç duket familjarët e saj nuk e konsiderojnë ndonjë gjë të madhe.

Ina Pojani, motra e Megit ka publikuar së fundmi në Instagram një bisedë “WhatsApp-i” me tezen e tyre, e cila e kritikon Megin jo për veprimin, por pse kërkoi ndjesë publike.

Videoja në fjalë tashmë është bërë virale dhe ka marrë komente nga më të ndryshmet, kryesisht negative. Reagimet kanë që nga më të shumta, që nga persona të thjeshtë e deri tek ata publik.

Edhe Megi vetë kërkoi ndjesë (sipas saj ajo video ka 3 vite që është filmuar) dhe vazhdoi normalisht jetën e saj.

"Kush bir k*rve ka të drejtë të të flasë