LIFESTYLE, 24 Prill 2023, 10:27

VIDEO/ “Çmenden” motrat Pojani, tallen me varrezat

VIDEO/ “Çmenden” motrat Pojani, tallen me varrezat

Vajzat “vip” të Tiranës, përveç operacioneve në trup, duket se kanë nevojë për operacione edhe në kokë.

Kjo, pasi po kërkojnë me çdo lloj forme bujën dhe vëmendjen nga njerëzit.

Së fundmi, Megi Pojani me motrën e saj, kanë tejkaluar çdo imagjinatë, duke bërë një video në varreza.

Nuk merret vesh mirë se çfarë janë duke bërë, por shihet qartë se si tallen, në vendin e fundit ku mund t’i shkojë njeriut për ta bërë një gjë të tillë.