AKTUALITET, 27 Maj 2023, 20:26

"Në Shkodër e mundi Luiz Ejlli", takimi në Shkodër, i riu i drejtohet Bashës: Absurde të flasësh për Berishën! S'e do as Tropoja 

"Në Shkodër e mundi Luiz Ejlli", takimi në

Në takimin me të rinjtë në Shkodër, ish-kreu i PD-së Lulzim Basha ka marrë dhe opinionet e tyre pë rezultatin e zgjedhjeve.

Një i ri nga Malësia e Madhe e ka konsideruar absurde të flitet ende për Sali Berishën në politikë, ndërsa e quajti të ulët humbjen e opozitës në Shkodër.

“Më duket absurde të flasësh për Berishën. Kur s’e do vendi i vet, Tropoja… Ka fituar Shkodrën gjithmonë dhe s’ka bërë asgjë. Benet Beci fitoi me Luiz Ejllin që më duket një lojtar servil, njëherë përmendi Berishën, pastaj Benetin i bie të jetë një lojë shah mat. Vazhdo mos u tërhiq edhe suksese”, u shpreh i riu në takimin me Bashën.