AKTUALITET, 27 Maj 2023, 19:42

Një granatë dore në plazh alarmon blutë e Lezhës, policia rrethon zonën

Një granatë dore në plazh alarmon blutë e Lezhës,

Një granatë dore është gjetur ditën e sotme tek “Rana e Hedhun” në Shëngjin.

Policia e Lezhës është sinjalizuar për granatën dhe ka rrethuar zonën përreth saj duke vendosur një perimetër sigurie.

Ndërkohë pritet të mbërrijnë edhe forcat xheniere për ta hequr apo asgjësuar në vend.