LIFESTYLE, 28 Prill 2023, 12:19

VIDEO/ Elvana Gjatës i ndodh e papritura në koncert, fansi e tërheq dhe për pak e rrëzon nga skena

VIDEO/ Elvana Gjatës i ndodh e papritura në koncert, fansi e

Nuk janë të pakta rastet ku këngëtarët e njohur shqiptarë përballen me incidente nga më të ndryshmet gjatë koncerteve të tyre. E një situatë e sikletshme me një fans duket se i ka ndodhur Elvana Gjatës teksa ajo performonte në skenë.

Teksa u afrua dhe i dha dorën njërit prej tyre, fansi e ka tërhequr fort duke u munduar ta rrëzojë nga skena.

E teksa u desh ndërhyrja e truprojave për ta mbajtur artisten, ajo e mori me sportivitet situatën duke e kaluar me një buzëqeshje teksa vazhdoi performancën e saj.

Kjo nuk është hera e parë që Elvana përballet me incidente të tilla me fansat e saj.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Media TVKS (@mtvks)