SPORT, 17 Maj 2023, 20:27

Ndizet “Air Albania”/ Policia qetëson situatën pas golit të Partizanit (Foto+Video)

Ndizet “Air Albania”/ Policia qetëson situatën pas golit

Tirana dhe Partizani po përballen në ndeshjen e javës së 33-të të kampionatit shqiptar.

Si në çdo derbi, as ky i pasdites nuk ka bërë përjashtim, pasi nuk kanë munguar tymueset dhe fishekzjarret në fushë.

Ndizet “Air Albania”/ Policia qetëson situatën pas golit

Derbi humbi bukurinë pas golit të shënuar të të kuqve, teksa portieri i Partizanit, Bekim Rexhepi e pësoi nga tymueset dhe fishekzjarret e hedhura në fushë.

 

 

Policia qetësoi situatën, duke bërë kështu që ndeshja të vazhdonte normalisht.

Ndizet “Air Albania”/ Policia qetëson situatën pas golit

Ndizet “Air Albania”/ Policia qetëson situatën pas golit

Ndizet “Air Albania”/ Policia qetëson situatën pas golit

Ndizet “Air Albania”/ Policia qetëson situatën pas golit