SPORT, 13 Maj 2023, 20:55

VIDEO/ Mesi drejt Arabisë Saudite? Presidenti i Al-Hilal flet për herë të parë për transferimin e yllit argjentinas

VIDEO/ Mesi drejt Arabisë Saudite? Presidenti i Al-Hilal flet për

Ylli argjentinas Lionel Mesi pritet të largohet nga PSG-ja në verë teksa ditët e fundit është aluduar se skuadra arabe e kërkon me çdo kusht.

Madje është raportuar se sulmuesit i kanë ofruar një pagë prej 600 milionë euro në vit.

Me këtë deklaratë presidenti as nuk mohon lajmet dhe as nuk e pohon, pra gjithçka mbetet enigmë dhe s’dihet ku do të jetë e ardhmja e kampionit të botës.