LIFESTYLE, 24 Nëntor 2021, 12:09

Nisin flirtimet e para mes Baniadës dhe banorit të ri në “Big Brother VIP”

Nisin flirtimet e para mes Baniadës dhe banorit të ri në

Valon Shehu është banori i ri që iu bashkua “Big Brother VIP” mbrëmë. Konkurrenti tha gjatë klipit prezantues se është beqar dhe se vajza që e tërheq më shumë në shtëpi është Beniada Nishani.

Pas kësaj deklarate, Valoni duket se nuk ka humbur kohë për të nisur flirtimet e para me modelen seksi. Teksa ishin ulur në oborrin e shtëpisë, banorët filluan t’i bënin pyetje të ndryshme Shehut, për ta njohur më shumë.

Pjesë nga biseda:

Semi: O Valon, këndo një këngë se nuk të ka dëgjuar Beniada.

Valoni: Beniadës i këndoj vetëm. Kjo do më mësojë italishten që t’i këndoj pastaj në italisht.

Beniada ka treguar gjatë qëndrimit të saj në shtëpi se ka qenë e lidhur me një futbollist italian për shtatë vite. Modelja zbuloi se ka qenë e ëma ajo që i shtyu të krijonin një histori dashurie bashkë. Megjithatë, Nishani pranoi se nuk e përjetoi keq ndarjen, për shkak se ishte ajo që e kërkoi diçka të tillë.

“Jam single. Më shtyu mami, është faji i saj, ishte futbollist, lozte në Milano. Kur isha 16-vjeçe, atëherë ishte ndryshe, nuk lyhesha, nuk vishesha, tani janë ndryshe. Nuk e përjetova keq ndarjen sepse e lashë unë”, tha ajo para disa javëve.

Nisin flirtimet e para mes Baniadës dhe banorit të ri në

Nisin flirtimet e para mes Baniadës dhe banorit të ri në

Nisin flirtimet e para mes Baniadës dhe banorit të ri në

Nisin flirtimet e para mes Baniadës dhe banorit të ri në

Nisin flirtimet e para mes Baniadës dhe banorit të ri në

Nisin flirtimet e para mes Baniadës dhe banorit të ri në

Nisin flirtimet e para mes Baniadës dhe banorit të ri në

Nisin flirtimet e para mes Baniadës dhe banorit të ri në

Nisin flirtimet e para mes Baniadës dhe banorit të ri në