LIFESTYLE, 22 Nëntor 2021, 14:13

Pas puthjes me DJ PM, Sara shpërthen në lot, kërkon largimin nga Big Brother VIP

Pas puthjes me DJ PM, Sara shpërthen në lot, kërkon largimin nga

Pas puthjes natën e mbrëmshme mes DJ PM dhe Sarës, kjo e fundit në një debat me këngëtaren, Filloreta Raçi ka shpërthyer në lot. Fifi e akuzoi Sarën se po luan me Dj PM.

Pas këtyre fjalëve, blogerja shqiptare u prek dhe nisi të shprehte mllefin e saj, e më pas shpërtheu në lot.

“Mos më akuzoni se po bëj lojë me atë çunin, dje u ndjeva ashtu dhe u shpreha, teksa tani ndihem kështu”, u shpreh Sara.

Kjo situatë ka bërë që Sara të shpërthente në lot dhe që të kërkojë largimin nga shtëpia e “Big Brother VIP”.