LIFESTYLE, 23 Nëntor 2021, 12:18

Bora lë komentin epik në videon e puthjes së Romeo Veshajt e Salsano Rapit

Bora lë komentin epik në videon e puthjes së Romeo Veshajt e

Puthja në buzë e shkëmbyer mes aktorit Romeo Veshaj dhe Salsano Rrapit në “Portokalli” duke imituar skenën romantike mes Donald Veshajt e Bora Zemanit ka marrë edhe vëmendjen e vetë moderatores.

Në një postim të bërë nga Romeo Veshaj në Instagram, Zemani ka lënë një koment mbi këtë puthje.

“Hhahahahahah dashuri labe. “Të dua moj qëne!”- shkruan Bora.

Bora lë komentin epik në videon e puthjes së Romeo Veshajt e