LIFESTYLE, 22 Nëntor 2021, 13:06

Duken si dy pika uji, Bebe Rexha prezanton të ëmën

Duken si dy pika uji, Bebe Rexha prezanton të ëmën

Bebe Rexha është një ndër këngëtaret shqiptare më të suksesshme në botë. Krahas angazhimeve profesionale, ylli i muzikës është mjaft aktive dhe në rrjete sociale, ku ndan shpeshherë momente nga përditshmëria e saj.

Bebe ka treguar gjithmonë raportin e ngushtë që ka me familjen e saj.

Së fundmi, si rrallëherë, këngëtarja është shfaqur krah së ëmës, me të cilën ka një ngjashmëri të madhe.

“Si e ëma, si e bija”, ka shkruar Bebe. Ndërkohë, kujtojmë që sa i përket karrierës, Bebe aktualisht po shijon suksesin e albumit të dytë, Better Mistakes.