LIFESTYLE, 22 Nëntor 2021, 09:10

Romeo Veshaj puth në buzë Salsano Rrapin: Gomar, desh na përdhunoi ky

Romeo Veshaj puth në buzë Salsano Rrapin: Gomar, desh na

Dy aktorët, Romeo Veshaj dhe Salsano Rrapi janë puthur në buzë në sy të të gjithë Shqipërisë mbrëmjen e djeshme.

Veshaj ishte i ftuar në spektaklin “Portokalli” pasi ishte përgatitur për tu risjellë skenë e puthjes mes vëllait të tij, Donald Veshaj e moderatores Bora Zemani, që u bë brenda shtëpisë “Bog Brothet VIP”.

Ishte Salsano Rrapi ai që ishte në rolin e Bora Zemanit, kurse Romeo Veshaj teksa imitonte Donaldin iu afrua dhe e puthi në buzë. Më pas ai nisi të hiqte buzëkuqin, kurse Salsano Rrapi kërkoi të largohej.