LIFESTYLE, 22 Nëntor 2021, 09:06

“Pse nuk kemi trup ne?”/ Beniada ironizon Antonelën

“Pse nuk kemi trup ne?”/ Beniada ironizon Antonelën

Hyrjet e reja në shtëpinë e ‘Big Brother Vip” kanë sjellë situata të reja në shtëpi.

Një prej tyre është Antonela Berisha, konkurrente e sezonit të parë në ‘Përputhen’.

Antonela si duket i kushton shumë vëmendje vetes por kjo gjë nuk ka ngelur pa i shpëtuar Beniadës.

Në një bisedë me Fifin, Beniada ka imituar veprimet e Antonelës dhe e ka ironizuar shkodranen për vëmendjen e tepruar që i kushton vetes.

“Edhe ne jemi të bukura. Pse nuk kemi trup ne? Nuk kemi sy ne? Nuk dimë të vishemi ne?”- tha Beniada teksa bisedonte me Fifin.

Të gjithë shihemi në pasqyrë por nuk bëjmë ashtu. Shihemi dy minuta dhe kaq, nuk rrimë dy orë. Nuk ka nevojë të bëjmë veprime kot”- shtoi ajo.

Më tej Beniada iu drejtua vetë Antonelës me këto fjalë: Ke ardhur dhe po na tregon se je e bukur? Prit se ke rrugë përpara!