LIFESTYLE, 22 Nëntor 2021, 10:29

Noizy i bën vetes dhuratën luksoze, blen super makinën, ja sa kushton

Noizy i bën vetes dhuratën luksoze, blen super makinën, ja sa

Noizy është një ndër reperët më të preferuar nga publiku. Kjo ka bërë që ai të jetë edhe shumë i kërkuar në koncerte, duke gjeneruar sa më shumë të ardhura.

Reperi pa frikë klasifikohet te treshja e reperëve më të paguar në trojet shqiptare dhe si pasojë bën edhe një jetë super luksoze.

Së fundmi, Noizy i ka bërë vetes dhuratë një super makinë të tipit ‘Lamborghini’, e cila kap vlerën e afro 300 mijë eurove.

Këtë e ka bërë të ditur me në një postim të shpërndarë me ndjekësit në Instagram.

“Emri i saj është Alfa”, ka shkruar ai krahas postimit.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by No1zY OTR (@noizy)