AKTUALITET, 6 Korrik 2023, 17:43

Aksident i rëndë në Dukagjin, makina bie në humnerë, dyshohet për të plagosur

Aksident i rëndë në Dukagjin, makina bie në humnerë,

Aksident i rëndë në njësinë Pult pranë Dukagjinit.

Sipas informacioneve paraprake mësohet se aksidenti ka ndodhur këtë pasdite, ndërsa një automjet tip fuoristradë ka dalë nga rruga dhe ka rënë në humnerë.

Si pasojë dyshohet se një person ka mbetur i plagosur rëndë. Sipas informacioneve të para dyshohet se i plagosuri është identifikuar si Gjelosh Rushaj.