LIFESTYLE, 16 Prill 2023, 12:16

“Më shkakton ankth”, pas denoncimit në polici të Noizyt ndalohet reperi Cllevio Serbiano

“Më shkakton ankth”, pas denoncimit në polici të

Reperi i njohur për videot e tij të Tik-Tok Cllevio Serbiano (Kleviol Ahmeti) është ndaluar në afërsi të Rinasit pas një denoncimi të bërë Rigels Rajku, ose ndryshe Noizy më 13 prill.

Sipas denoncimit, Ahmeti e ka përndjekur Noizyn, duke i shkaktuar gjendje ankthi dhe frike.

 “Klevio më ka shkaktuar ankth dhe frikë. Më ka përndjekur. Duhet ta ndaloni”, ka thënë Noizy në denoncim.