LIFESTYLE, 25 Nëntor 2021, 13:40

Marina solli në jetë një vajzë, Luana Vjollca: Ndjenja më e bukur

Marina solli në jetë një vajzë, Luana Vjollca: Ndjenja

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi u bënë prindër për herë të parë të një vajze.

Dyshja ende nuk kanë reaguar publikisht, mirëpo ka qenë Luana e cila ka bërë një postim duke konfirmuar se është bërë teze.

“Ndjenja më e mirë në botë”, ka shkruar Luana në Instastory.

Nuk dihet se si kanë vendosur ta quajnë vogëlushen e tyre prindërit e rinj ndonëse nëpër media është përfolur se do të jetë një bashkim i emrave të Getoarit dhe Marinës, “Marget”.

Marina solli në jetë një vajzë, Luana Vjollca: Ndjenja