LIFESTYLE, 1 Maj 2023, 18:27

“Çfarë i ka ndodhur”, pas ndarjes nga Shakira Pique fotografohet në Miami me disa kilogramë më tepër dhe i shkujdesur

“Çfarë i ka ndodhur”, pas ndarjes nga Shakira Pique

Këngëtarja kolumbiane, Shakira, u shpërngul në Miami me djemtë Milan dhe Sasha në fillim të muajit të kaluar, ndërsa tashmë ish-partneri i saj, Gerard Pique, ka mbërritur për të vizituar fëmijët e tyre.

Ish-futbollisti i Barcelonës është fotografuar në aeroport, ndërsa dukej i lodhur dhe ‘i lënë pas dore’ dhe padyshim me disa kilogramë më tepër.

“Çfarë i ka ndodhur”, “Duket se nuk e stërvit më as trupin e as trurin”, “Kështu nuk duket një njeri i lumtur”, “Duket se është relaksuar shumë në pushime”, – janë disa nga komentet në rrjetet sociale.

Gazetarët e rrethuan Piquen menjëherë pas daljes nga aeroporti dhe ndër të tjera e pyetën për ndryshimin e pretenduar të gjinisë së të dashurës së tij të re, por futbollisti nuk bëri asnjë deklaratë.

Para se të udhëtonte në Miami për t’i parë djemtë e tij, Gerard kaloi disa ditë pushimi në Abu Dhabi me Clara Chia, për të cilën e la Shakiran pas 12 vitesh lidhje.