SPORT, 6 Maj 2023, 17:57

Gara për mbijetesë në Champions, ja formacionet zyrtare të supersfidës Roma-Inter

Gara për mbijetesë në Champions, ja formacionet zyrtare të

Roma dhe Interi luajnë në 18:00 në Olimpico, në një sfidë ku të dy ekipet luftojnë për një vend në Champions.

Interi ndodhet në vendin e 5 me 60 pikë, ndërsa Roma e 7-ta me 58 pikë.

FORMACIONET ZYRTARE:

Roma: Rui Patricio; Mancini, Cristante, Ibanez; Zalewski, Camara, Matic, Bove, Spinazzola; Pellegrini; Belotti.

Inter: Onana; Darmian, Acerbi, Bastoni; Dumfries, Barella, Brozovic, Calhanoglu, Dimarco; Lukaku, Correa.