SPORT, 5 Maj 2023, 14:30

VIDEO/ Trajneri qëllon me shpullë lojtaren e volejbollit të Korçës

VIDEO/ Trajneri qëllon me shpullë lojtaren e volejbollit të

Një incident ka ndodhur në ndeshjen e volejbollit për femra U-18 mes Korçës dhe Dinamos. Në pamjet që janë bërë virale në rrjet shihet se si trajneri i Korçës, Romeo Xega, qëllon me shuplakë njërën prej lojtareve, shkruan JOQ që ka publikuar edhe videon.

Xega kishte grumbulluar ekipin dhe teksa po i bërtiste njërës prej lojtareve e ka goditur me shuplakë. Askush tjetër aty nuk ka reaguar, madje as vajzat e tjera të ekipit duke e kaluar situatën si pa të keq.

Shikoni videon më poshtë:

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by JOQ Albania (@joqalbania)