LIFESTYLE, 31 Janar 2024, 12:33

"Kur bota humbet fillin, e fajin ty ta hedh", Princ Leka nuk fshihet më, "lufton" paragjykimet me partneren e re

"Kur bota humbet fillin, e fajin ty ta hedh", Princ Leka nuk fshihet

Blerta Celibashi, nuk është më një emër i panjohur për publikun shqiptar. Ajo që para pak muajsh njihej si “fotografja”, tashmë njihet si vajza që i mori zemrën Princ Lekës.

Pas gjithë zhurmës mediatike që shkaktoi lidhja e saj me Princin ndërkohë që po divorcohet me Elia Zaharinë, Blerta ka qëndruar larg reagimeve dhe daljeve publike.

Por së fundmi, ajo ka shpërndarë në profilin e saj në Instagram, poezinë “Në mundsh…”, të interpretuar nga Reshat Arbana.

Me këtë poezi që konsiderohet “Himni i jetës”, Blerta duket se del kokëlartë përballë gjithë paragjykimeve të publikut. Ajo ka marrë gjithashtu edhe mbështetjen e Princit i cili i ka komentuar një emoji.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Blerta Celibashi (@blerta_c_photography)