LIFESTYLE, 30 Janar 2024, 22:11

VIDEO/ "Bye Bye" flokët e gjata! Dafina Zeqiri shfaqet me "look" të ri

VIDEO/ "Bye Bye" flokët e gjata! Dafina Zeqiri shfaqet me

Flokët e shkurtër janë kthyer në trend së fundmi. Shumë prej yjeve të showbizit kanë vendosur të shaqen në publik me një look shumë interesant.

Një tjetër artiste i është bashkuar këtij trendi së fundmi. Bëhet fjalë për Dafina Zeqirin.

Artistja ka prerë flokët e saj shkurt dhe ka marrë një pamje shumë më ndryshe nga ajo e zakonshmja.