LIFESTYLE, 30 Janar 2024, 11:16

VIDEO/ Kanye West sulmon Paparazzi-n në mes të rrugës pas pyetjes që i bëri

VIDEO/ Kanye West sulmon Paparazzi-n në mes të rrugës pas pyetjes

Një ngjarje e pabesueshme ka ndodhur në një rrugë kryesore në Los Angeles me protagonistë reperin e famshëm, Kanye West dhe një paparac të medias TMZ.

Siç shohim në video, reperi është duke ecur dhe paparacët i afrohen nga ana ku e pyet nëse bashkëshortja e tij Banka Sensori ka “vullnet të lirë”. “Njerëzit duan të dinë nëse Bianca ka vullnet të lirë, disa thonë se ju po e kontrolloni atë…” i thotë paparacët West.

Megjithatë, para se ajo të përfundojë fjalinë e saj, reperi kthehet nga ajo dhe i merr telefonin nga duart.

Teksa debaton me paparazzin, ai dëgjohet duke i thënë: “Ti po më vjen me… këtë budallallëk, unë jam njeri. A je i çmendur;” dhe vazhdoi: “Unë jam një legjendë, dhe ju vini të më pyesni për ndonjë budallallëk për gruan time. Kjo eshte gruaja ime”. Por pasi sulmoi verbalisht paparacët, West i ofroi asaj një punë, madje i tha se do t’i paguante dyfishin e pagës së saj.