LIFESTYLE, 12 Shkurt 2024, 12:35

Çiljeta Xhilaga tregon sa ka ndryshuar Flor Mumajesi: Na ke munguar

Çiljeta Xhilaga tregon sa ka ndryshuar Flor Mumajesi: Na ke munguar

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga ka publikuar në profilin e saj një foto me këngëtarin Flori Mumajesi. Ky i fundit prej vitesh po qëndron larg projekteve muzikore dhe ekranit duke i bërë fansat t’i marrë malli për të.

“Mik i vjetër, por i shtrenjtë. Na ke munguar të gjithëve Flor Mumajesi”, shkruan Çiljeta krahas fotos.

Çiljeta Xhilaga tregon sa ka ndryshuar Flor Mumajesi: Na ke munguar

Menjëherë në rrjet kanë nisur një lum komentesh se nuk e njohën kantautorin në pamje të parë.

Kujtojmë se për pak vite Flori u përfol për një situatë të ngarkuar emocionale që shpresojmë ta ketë kaluar me sukses.