LIFESTYLE, 10 Maj 2023, 10:36

Eurovision 2023/ Rita Ora mahnit publikun me performancën e saj, shfaqet në skenë me një komplet të zi

Eurovision 2023/ Rita Ora mahnit publikun me performancën e saj, shfaqet

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora ka tërhequr vëmendjen e të gjithë të pranishmëve në Eurovizion Song 2023, me performancën e saj live.

Këngëtarja ka dhuruar spektakël me performancën e saj ku prezantoi këngën e saj të re “Praise” dhe “ndezi” skenën e “M&S Bank Arena”.

atorët, pak para shpalljes së rezultateve për vendet që kishin kaluar në finalen e madhe të së shtunës.

Me një komplet me shkëlqim të zi, flokë të valëzuar dhe një trupë të madhe kërcimtarësh në skenë, ylli 32-vjeçar i popit mahniti spektatorët, pak para shpalljes së rezultateve për vendet që kishin kaluar në finalen e madhe të së shtunës.