LIFESTYLE, 21 Nëntor 2021, 09:29

Antonela ia thotë në sy Fifit: Më vjen keq, këtu ka shumë persona fallco

Antonela ia thotë në sy Fifit: Më vjen keq, këtu ka

Antonela është konkurentja më e re e shtëpisë së Big Brother VIP.

Edhe pse kanë kaluar vetëm pak orë nga hyrja e saj, ajo nuk ka nguruar të japë disa deklarata pikante për banorët.

Teksa po bisedonte me Fifin ajo ka deklaruar se tek banorët e shtëpisë mbizotëron fallciteti.

“Më vjen keq që po e them por këtu ka shumë fallcitet”,- tha ajo.

Këtë deklaratë e aprovoi edhe Fifi e cila shtoi se të gjithë po bëjnë gjëra tendencioze për vëmendje dhe famë.