LIFESTYLE, 20 Maj 2023, 10:01

"Patjetër që e kam atë përqafim", Grida Duma pranon se është në një lidhje të re dashurie

"Patjetër që e kam atë përqafim", Grida Duma

Moderatorja Grida Duma, grua e divorcuar dhe nënë e një djali të rritur, tha mbrëmë se është në një lidhje të re dashurie.

Ajo deklaroi se nuk është vetëm, pra ka një person në jetën e saj, pavarësisht se nuk dha më shumë detaje ajo iu përgjigj pozitivisht pyetjeve të Romeos në “Më lër të flas”.

Romeo Veshaj: Grida nuk e mohoi që nuk kishte të dashur.

Grida Duma: Pse duhet ta bëj, edhe po të mos e kisha do të thoja e kam. Jo më kur kam.

Romeo Veshaj: Ti dukesh një grua shumë e fortë. Por çdo grua e fortë ka nevojë për një përqafim.

Grida Duma: Po patjetër që ka. Çdo të thotë një grua e fortë, çdo grua, çdo burrë.

Romeo Veshaj: A e ke atë përqafimin?

Grida Duma: Po e kam, patjetër që e kam.

Romeo Veshaj: Tani vdiqën ëndrrat e treçerek shqiptarëve.