LIFESTYLE, 8 Maj 2022, 13:13

Fifi tregon ndërhyrjen estetike që ka bërë në fytyrë pak ditë më parë: Jam penduar

Fifi tregon ndërhyrjen estetike që ka bërë në

Këngëtarja e njohur Filloreta Raçi ose e njohur ndryshe për publiku si Fifi, ka qenë e ftuar së fundmi në emisionin "Më lër të flas", ku foli gjerë e gjatë për jetën profesionale dhe atë private.

Në një rrëfim tejet të sinqertë, ajo foli për eskperiencën në "Big Brother Vip", dashurinë me Adisin, si dhe na habiti me një deklaratë, që shpeshherë personazhet e njohura përpiqen ta anashkalojnë: operacionet plastike,

Këngëtarja u pyet për tre gjëra që ka bërë dhe që nuk do i bënte më kurrë dhe mes të tjerash ishte një ndërhyrje e para pak ditëve në buzë, për të cilën ishte penduar dhe u shpreh se nuk do e bënte më.

Dy të tjerat ishin ruajtja e qetësisë në situata ku nervozohej dhe se nuk do donte të ishte marrë me dy persona në Big Brother Vip.