LIFESTYLE, 7 Maj 2022, 23:37

Çfarë mendimi ka për Fifin? Adrola Dushi i habit të gjithë me përgjigjen e saj

Çfarë mendimi ka për Fifin? Adrola Dushi i habit të

Ish-bashkëshorti i Adrola Dushit, ka nisur prej disa muajsh tashmë një romancë me këngëtaren e njohur Fifin ku çifti nuk janë treguar aspak të rezervuar për publikun dhe shpesh herë ndajnë foto apo video romantike së bashku.

Çfarë mendimi ka për Fifin? Adrola Dushi i habit të

E ftuar në “Why Not”, modelja është pyetur se çfarë mendimi ka për Fifin ku i ka habitur të gjithë me përgjigjen e saj.

“Fifi është një artiste që na ka prekur zemrat të gjithëve, e vlerësoj shumë si artiste me tekstet e saj, me muzikën e saj, me zërin e saj. Fifi është një nga ata njerëz që i duhet shumë lumturi në jetë dhe ia uroj me gjithë zemër”– u shpreh ajo.

Çfarë mendimi ka për Fifin? Adrola Dushi i habit të

Adrola dhe Adisi u bënë për herë të parë prindër të një djali por pak kohë pas ardhjes së tij në jetë, ata u ndanë dhe tashmë kujdesen të dy për Troin ndonëse ai jeton me Adrolën.