LIFESTYLE, 17 Shkurt 2023, 14:25

Fero nuk “njeh” ligje, me shpejtësi tej normale të lejuara! Publikon videon duke udhëtuar me 230 km/h

Fero nuk “njeh” ligje, me shpejtësi tej normale të

Reperi i njohur kosovar, Fero ka thyer rregullat e qarkullimit rrugor, duke ecur me shpejtësi tej normave të lejuara.

Reperi ka publikuar një video në InstaStory, ku shihet duke ecur me shpejtësi deri në 230 km/h.

“Për çfarë janë bërë rregullat”, ka shkruar ai në mbishkrimi e videos.

Fero njihet për thyerje të ligjeve dhe ka rënë disa herë në prangat e policisë.

Së fundmi, u arrestua nën akuzën se kishte qëlluar me armë zjarri nga makina e tij dhe më pas ishte larguar nga vendi i ngjarjes.

Gjithashtu është vendosur në pranga në korrik të vitit të kaluar pas publikimit të pamjeve ku ai dhunon në mes të rrugës barbarisht një person.

Fero nuk “njeh” ligje, me shpejtësi tej normale të

Fero nuk “njeh” ligje, me shpejtësi tej normale të