AKTUALITET, 26 Janar 2022, 20:27

Vlorë/ Ishte duke punuar, 60-vjeçari dëmtohet rëndë, dërgohet në Tiranë

Vlorë/ Ishte duke punuar, 60-vjeçari dëmtohet rëndë,

Një 60-vjeçar ka mbetur i plagosur në qytetin e Vlorës, ndërsa ishte duke punuar. Policia bën me dije se rreth orës 19:10, në spitalin Rajonal Vlorë, është paraqitur shtetasi  Z. B., 60 vjeç, banues në lagjen ” Kushtrimi”, Vlorë, i cili duke punuar është dëmtuar në këmbë dhe në  pjesën e legenit.

Shtetasi Z. B.,u dërgua për mjekim më të specializuar në Spitalin e Traumës Tiranë.

Vlorë/Informacion paraprak

Më datë 26.01.2022, rreth orës 19:10, në spitalin Rajonal Vlorë, është paraqitur shtetasi  Z. B., 60 vjeç, banues në lagjen ” Kushtrimi”, Vlorë, i cili duke punuar është dëmtuar në këmbë dhe në  pjesën e legenit.

Shtetasi Z. B.,u dërgua për mjekim më të specializuar në Spitalin e Traumës Tiranë.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.