SPORT, 15 Mars 2023, 10:34

VIDEO/ Fytyra e tij tregon gjithçka! Ja si e përjetoi Ronaldo zëvendësimin në fushë

VIDEO/ Fytyra e tij tregon gjithçka! Ja si e përjetoi Ronaldo

Kristiano Ronaldo është bërë sërish protagonist në Arabi, në klubin e tij Al Nassr.

Këta të fundit mposhtën me rezultatin 3-1 Abha duke shkuar në kuotën e 46 pikëve në vendin e dytë në kampionat.

Ylli portugez nuk arriti të shënonte gol, dhe për protesta të shumta u ndëshkua me karton të verdhë. Në minutën e 87-të të sfidës ai u zëvendësua nga trajneri Rudi Garsia, por ky vendim nuk e ka kënaqur aspak.

Sapo doli nga fusha ai shihet tepër i mërzitur duke qëndruar në pankinë.