SPORT, 14 Mars 2023, 09:10

Rikthehet Kupa e Shqipërisë, ja kur luhen dy duelet e ditës së sotme

Rikthehet Kupa e Shqipërisë, ja kur luhen dy duelet e ditës

Në fushë do të zbresin 4 skuadra teksa do të zhvillojnë duelet e kthimit të fazës së 1/8-ave të Kupës së Shqipërisë.

Në orën 13:00, do të zhvillohen dy duele, ato mes Tiranës dhe Kastriotit si dhe Kukësit-Teuta.

Në ndeshjet e para Tirana dhe Teuta triumfuan respektivisht 1-4 dhe 2-0.

AXHENDA E NDESHJEVE TË KTHIMIT:
E MARTË, 14 MARS, ORA 13:00

TIRANA-KASTRIOTI (4-1)

KUKËSI-TEUTA (0-2).