SPORT, 13 Mars 2023, 17:12

Ylli i OnlyFans bën deklaratën e fortë për Neymar: Më kërkoi marrëdhënie seksuale treshe me motrën time binjake

Ylli i OnlyFans bën deklaratën e fortë për Neymar: Më

Ish-volejbollistja dhe ylli i OnlyFans, Key Alves pretendon se braziliani Neymar dikur i bëri një për marrëdhënie seksuale treshe bashkë me motrën e saj binjake.

23-vjeçarja nga Sao Paulo bëri bujë në vitin 2022 kur u largua nga sportet profesionale për t'u bërë një yll në videot për të rritur. Ajo zbuloi në atë kohë se ishte në gjendje të fitonte shumë më shumë para nga profesioni i saj i ri sesa kishte marrë ndonjëherë si sportiste.

Sulmuesi i Paris Saint-Germain, Neymar thuhet se është pjesë e bazës së fansave të saj, me Alves që zbuloi teksa shfaqej në versionin brazilian të Big Brother se ajo dyshohet se mori një propozim të pahijshëm nga futbollisti 31-vjeçar që përfshin motrën e saj, Keyt.

 “Unë e konsideroj veten një sportiste profesioniste. Por gjërat për mua nuk po shkonin ashtu siç do të kisha dashur, ndaj vendosa të filloj një karrierë... paralele. Të pëlqen apo jo, janë të ardhurat e mia kryesore”, tha Alves.

Ylli brazilian i Paris Saint-Germain-it i dërgoi një mesazh fillimisht motrës së saj binjake, Keyt dhe më pas vetes, me qëllimin përfundimtar për të bërë një treshe me ta.

“Neymar po fliste me motrën time binjake. Dhe pastaj ma dërgoi edhe mua. A e dini se çfarë më pyeti? Nëse ai mund të bënte një treshe me ne. Ishte faji i tij. Nëse ai do të më kishte dërguar vetëm mesazhe, unë do të isha tashmë në Paris. Ai bëri një gabim me ne”, tha Alves.

22-vjeçarja luan për Osasco Volleyball Club në Sao Paulo.