SPORT, 9 Mars 2023, 10:34

VIDEO/ Asllani feston ditëlindjen e 21-të, ja urimi special i Interit për mesfushorin shqiptar

VIDEO/ Asllani feston ditëlindjen e 21-të, ja urimi special i Interit

Mesfushori shqiptar Kristjan Asllani feston sot ditëlindjen e 21-të, dhe klubi ku ai luan nuk mund të mos e uronte.

Përmes një postimi Në faqen zyrtare të Interit në Instagram është publikuar një video e tij me momentet më të mira.

Në qendër të pamjeve janë fokusuar driblimet, asistet, golat dhe festimet me ekipin. Kështu ata kanë zgjedhur ta urojnë të riun nga Elbasani që po tregon një formë të shkëlqyer tek zikaltërit.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Inter (@inter)