AKTUALITET, 30 Qershor 2022, 23:22

“Është si zjarrfikës, mos vijë në protestë”, Alibeaj i përgjigjet Berishës

“Është si zjarrfikës, mos vijë në

Enkelejd Alibeaj i është përgjigjur kreut të PD-së, Sali Berisha, i cili në një emision televiziv deklaroi se deputeti i Fierit nuk duhet të shkojë në protestë pasi është si zjarrfikës.

Në komentin e tij në twitter, Alibeaj shkruan se në 30 vite vetëm dy gjëra nuk kanë ndryshuar në Shqipëri, nostalgjikët e komunizmit dhe gjuha denigruese e Sali Berishës.

Reagimi:

Në këto 30 vjet dy gjëra nuk kanë ndryshuar në Shqipëri: nostalgjikët e komunizmit dhe gjuha denigruese e Sali Berishës për të gjithë ata që mendojnë ndryshe nga ai.