AKTUALITET, 29 Nëntor 2022, 13:19

Plagosje me thikë në Tiranë, arrestohet autori i dyshuar

Plagosje me thikë në Tiranë, arrestohet autori i dyshuar

Një plagosje me thikë ka ndodhur paraditen e së martës në zonën e Kombinatit në Tiranë.

Bëhet e ditur se si autor të dyshuar policia ka vënë në pranga një 40-vjeçar, i identifikuar si E.B.

Ngjarja ka ndodhur pas një konflikti për motive të dobëta ndërsa i plagosuri, një 35-vjeçar, ndodhet në spital duke marrë kujdes shëndetësor.

Njoftimi i policisë:

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Nr. 6 arrestuan shtetasin E. B., 40 vjeç, banues në Tiranë, pasi gjatë një konflikti për motive të dobëta, ka goditur me mjet prerës shtetasin R. G., 35 vjeç, i cili si pasojë është dëmtuar dhe ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.