AKTUALITET, 18 Qershor 2024, 17:26

Masivi shkëmbor bie mbi makinë, disa të plagosur te Shkalla e Tujanit

Masivi shkëmbor bie mbi makinë, disa të plagosur te Shkalla e

Rre shkitja e gurëve në rrugën e Arbrit ka rrezikuar jetën e disa personave që udhëtonin me një fuoristradë.

Sipas policisë, ngjarja ka ndodhur në afërsi të Shkallës së Tujanit, ku një masiv guri është shkëputur duke goditur makinën.

Ndërkohë në vendngjarje ka shkuar policia dhe ambulanca, të cilët u kanë dhënë ndihmë duke i dërguar drejt spitalit Nënë Tereza.