AKTUALITET, 29 Nëntor 2022, 18:24

Aksident i rëndë në Maliq, makina përplas për vdekje një person

Aksident i rëndë në Maliq, makina përplas për vdekje

Një aksident i rëndë është shënuar sot pasdite në Maliq, në afërsi të fshatit Drithas.

Një makinë ka përplasur për vdekje një person.

Policia ka shkuar menjëherë në vendngjarje dhe ka nisur hetimet mbi shkaqet e aksidentit.