SPORT, 7 Qershor 2023, 12:09

Lacio kërkon të blindojë sulmin, Sarri piketon “bomberin” e bardhezinjve

Lacio kërkon të blindojë sulmin, Sarri piketon

Lacio kërkon të blindojë sulmin për sezonin e ardhshëm, duke qenë se do të luftojë në dy fronte, në Seria A dhe Champions.

Sipas “Il Messaggero”, Maurisio Sarri ka kontaktuar me Arkadiusz Milik.

Ai dëshiron të sjellë polakun tek klubi bardhekaltër. Problemi i vetëm do të ishte Marseja e cila mund ta riblente atë. Gjithsesi çdo gjë mbetet e hapur dhe në vijim pritet të shohim se çfarë do të ndodh.