LIFESTYLE, 13 Shtator 2022, 11:47

VIDEO/ Pak ditë pas lindjes, Arbana Osmani prezanton për herë të parë vajzën e saj

VIDEO/ Pak ditë pas lindjes, Arbana Osmani prezanton për herë

Në fillim të këtij muaji, Arbana Osmani mirëpriti në jetë fëmijën e saj të tretë. Moderatorja dhe Eduart Grishaj u bënë me një vajzë që e quajtën Zoi. Së fundmi, Arbana ka publikuar dhe videon e parë me të bijën. Teksa mban Zoin në krah, ajo shkruan: “Më në fund pak paqe.”

Kujtojmë që kur njoftoi lindjen e vogëlushes, ajo shkroi: “Dreams do come true. Bekimi i tretë i jetës sime sot na mbushi plot Jetë; Mirë se vjen Zoi. Unë, babai yt dhe vëllezërit e tu që tani po çmendemi pas vajzës që aq shumë kam ëndërruar”.