LIFESTYLE, 13 Shtator 2022, 09:33

FOTO/ Kush është moderatorja shqiptare që do të prezantojë “Big Brother VIP Kosova”

FOTO/ Kush është moderatorja shqiptare që do të

Kanë ngelur edhe disa ditë nga fillimi i Big Brother Vip në Kosovë. Deri tani është bërë publik çmimi i madh që shkon në 200 mijë euro dhe prezantuesi, Alaudin Hamiti.

Mirëpo, mesa duket paska edhe një surprizë. Pasi krah Hamitit do të jetë bukuroshja shqiptare, Jonida Vokshi.

Lajmin e bëri të ditur vetë kjo e fundit përmes një postimi në Instastory, ku kryen një telefonatë me “Big Brother”.

FOTO/ Kush është moderatorja shqiptare që do të

Ky lajm ka gëzuar të gjithë fansat e këtij reality show, të cilët tashmë kanë edhe një arsye më shumë për ta ndjekur.

FOTO/ Kush është moderatorja shqiptare që do të