LIFESTYLE, 8 Shkurt 2023, 10:24

Këngëtarja Eleni Foureira bëhet nënë për herë të parë

Këngëtarja Eleni Foureira bëhet nënë për herë

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Eleni Foureira është bërë nënë për herë të parë.

Këngëtarja, e cila ka ndërtuar një karrierë të suksesshme në Greqi, ditën e djeshme solli në jetë foshnjen e saj.

Mediat greke raportojnë se ajo dhe partneri i saj, Alberto Botia, janë bërë prindër të një djali.

Ende nuk ka një reagim zyrtar nga ana e këngëtares për lajmin e ëmbël. Kujtojmë që këngëtarja konfirmoi se do të bëhej nënë në Nëntor, pas shumë javësh spekulimesh.

Ajo ndau një fotografi ku shihej e shtrirë në shtrat me partnerin e saj, ku pranuar lajmet që qarkullonin prej kohësh.