LIFESTYLE, 4 Shkurt 2023, 18:41

Rama "arratiset" me familjen në Bogë të Malësisë së Madhe

Rama "arratiset" me familjen në Bogë të

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka postuar një foto nga Boga, Malësi e Madhe, ku shfaqet së bashku me bashkëshorten e tij, Linda, dhe djalin e vogël, Zaho.

Siç duket kryeministri ka vendosur të pushojë dhe "argëtohet" pas një jave me tension, për shkak të skandalit që ka shpërthyer me dosjen "McGonigal". 

Postimi i Ramës:

#BeautifulAlbania
Buni Bajraktarit
Bogë, Malësi e Madhe