LIFESTYLE, 13 Janar 2023, 13:55

Ish-banori i BBVA dhe shoku i Luizit flet për të: ‘Mbart diçka shumë të madhe brenda vetes’

Ish-banori i BBVA dhe shoku i Luizit flet për të: ‘Mbart

Ish-banori i “Big Brother VIP Albania”, Meridian Ramçaj, njëkohësisht edhe mik i Luiz Ejllit, ka folur për gjendjen e tij.

Në një intervistë për “Ftesë në pesë”, Meridiani u shpreh:

“Unë di të them diçka, që ai njeriu aty brenda, unë kam vite që e kam shok, mbart diçka shumë të madhe brenda vetes së tij, që ka vendosur ndoshta, në një mënyrë ose në një tjetër, të mos e thotë ashtu siç është.” – tha ai.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Luiz Ejlli Official (@luiz.ejlli)

Diskutimi mbi pretendimin e Luizit dhe frikën e tij për një sëmundje të rrallë mori përmasa të jashtëzakonshme.

Vetë Luizi ka dhënë deklarata të paqarta pasi kreu analizat në spitalin universitar "Shefqet Ndroqi" dhe nuk rezultoi të kishte asnjë sëmundje që kishte nevojë për kurë specifike gjatë qëndrimit të tij në BBVA.