LIFESTYLE, 17 Shtator 2022, 13:38

FOTO/ Darkë romantike me njëri-tjetrin, Bora dhe Donaldi kapen 'mat' në një restorant në Prishtinë

FOTO/ Darkë romantike me njëri-tjetrin, Bora dhe Donaldi kapen

Bora Zemani dhe Donald Veshaj janë çifti më i komentuar i momentit. Ndonëse nuk e kanë pranuar publikisht, ata janë duke shijuar lidhjen e tyre.

Së fundmi, dyshja janë fotografuar në një restorant në Prishtinë, teksa po darkonin dhe bisedonin me njëri-tjetrin qetësisht.

Vihet re që çifti ndihen shumë mirë së bashku dhe të pashqetësuar nga askush.

Kujtojmë që aktualisht po përflitet se Bora dhe Donaldi do të jenë pjesë e të njëjtit spektakël, por ende nuk ka një konfirmim.

FOTO/ Darkë romantike me njëri-tjetrin, Bora dhe Donaldi kapen

FOTO/ Darkë romantike me njëri-tjetrin, Bora dhe Donaldi kapen