LIFESTYLE, 6 Shkurt 2024, 17:39

Buta bëhet baba për herë të parë, zbulon emrin e vajzës dhe foton e parë

Buta bëhet baba për herë të parë, zbulon emrin e

Reperi i njohur shqiptar, Buta, emri i vërtetë i së cilit është Betim Januzi, është bërë baba për herë të parë! Ai e ka ndarë lajmin me ndjekësit në rrjetet sociale ku ka postuar foton e parë të bebushes dhe emrin e saj.

Ai dhe partnerja e kanë quajtur vajzën Irina.

Lajmin se do të bëheshin prindër, Buta dhe partnerja e kanë dhënë në dhjetor, kur zbuluan edhe fotot me barkun e rrumbullakosur.

Buta bëhet baba për herë të parë, zbulon emrin e