AKTUALITET, 17 Mars 2023, 08:49

Zgjedhjet vendore/ Edi Rama vizitë në Presidencë, takim me Bajram Begajn

Zgjedhjet vendore/ Edi Rama vizitë në Presidencë, takim me Bajram

Kryeministri Edi Rama ka shkuar mëngjesin e të premtes, 17 mars, në Presidencë për të zhvilluar një takim me kreun e shtetit Bajram Begajn.

Mësohet se vizita vjen në kuadër të zgjedhjeve të 14 Majit që janë në prag.

Këtë të premte, mësohet se Rama mbledh dhe Kryesinë e PS, ku në fokus të bisedimeve do të jenë zgjedhjet lokale.